Graikijos rinktinė nuo savo kelio nušlavė Jordaniją

Olimpiniame krepšinio atrankos turnyre Karakase Graikijos rinktinė garsiai pareiškė pretenzijas į vieną iš trijų kelialapių į Londono žaidynes. Graikijos krepšininkai pirmose A grupės rungtynėse nuo savo kelio nušlavė Jordanijos komandą 107:63 (33:12, 23:11, 29:20, 22:20).

Graikijos krepšininkai be vargo nugalėjo Jrodanijos atstovus.<br>AP

2012-07-02 23:54, atnaujinta 2018-03-18 12:27

Graikai varžovams Jordanijos žaidėjams jaustis lygiaverčiais oponentais leido tik pusę pirmojo kėlinio. Kai komandos įmetė po 10 taškų, graikai varžovams parodė kas yra kas: esant rezultatui 12:12 jie spurtavo net 30:0 ir po dviejų kėlinių jau buvo aiškus mačo nugalėtojas.

Per likusius du kėlinius graikai tik didino apsukas - rezultatas buvo 61:26, o ketvirtojo kėlinio viduryje europiečiai kovojo lyg treniruotųsi.

19 taškų nugalėtojams surinko Kostas Papanikolaou (dvitaškiai 6/8), 16 - Giorgios Printezis (dvitaškiai 7/8, 7 atk. kam.), 15 - Dimitris Mavroeidis (dvitaškiai 7/7), po 11 - Nickas Calathesas ir Antonis Fotsis (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 3/3), 9 - Kostas Kaimakoglou.

Azijos vicečempionų gretose pasižymėjo Enveras Soobzokovas (14 tšk.), Zaidas Abbasas (11 tšk.) bei Mousa Alawadi (10 tšk.).

A grupėje taip pat rungtyniauja Puerto Riko rinktinė.