L. Asadauskaitė - Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionė (video)

Lietuvos penkiakovininkė Laura Asadauskaitė pirmą kartą iškovojo Europos čempionės titulą! 28-erių metų pasaulio taurės varžybų nugalėtoja ir pasaulio reitingo lyderė penktadienį triumfavo Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato finale.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 7, 2012, 12:03 PM, atnaujinta Mar 18, 2018, 9:02 AM

Labai džiaugiuosi šia pergale. Tikėjausi laimėti, mačiau, kad galiu tai padaryti ir padariau“, - po finišo sakė L. Asadauskaitė.

Bėgimo ir šaudymo varžybas L. Asadauskaitė pradėjo šešta, atsilikdama nuo lyderės 22 sek. Vilnietė surinko 5452 taškus.

Sidabras ir bronza atiteko 22-ejų metų ukrainietėms - atitinkamai Irinai Chochlovai (5408 tšk.) ir Ganai Buriak (5392 tšk.).

19-metė Gintarė Venčkauskaitė (5104 tšk.) užėmė 19-ąją, o 22-ejų metų Lina Batulevičiūtė (4908 tšk.) - 31-ąją vietas.

Rusijai atstovaujanti 24-erių metų lietuvė Donata Rimšaitė liko penkta (5324 tšk.). Ji šaudymo ir bėgimo varžybose startavo trečia (+6 sek.).

Atrankos varžybose dalyvavo 44 penkiakovininkės, o finale - 37.

Londono olimpinėse žaidynėse dalyvausianti L. Asadauskaitė 2008 metų Europos čempionate buvo iškovojusi sidabro medalį.