I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė pergalingai baigė grupės varžybas Europos jaunimo čempionate

Olandijoje vykstančiame Europos jaunimo ik 23 metų paplūdimio tinklinio čempionate Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė (23-čias reitingas) nesunkiai 2-0 (21:13; 21:9) laimėjo paskutines grupės varžybas prieš keturioliktąjį reitingą turinčias švedes Kristiną ir Suzaną Thurin ir pateko į kitą varžybų etapą. Mačas truko 29 minutes.

Iškovojusios dvi pergales iš trijų galimų 17-metės lietuvaitės, kurios prieš savaitę laimėjo pasaulio jaunimo iki 19 metų paplūdimio tinklinio čempionatą, grupėje užėmė antrą vietą.

Jul 19, 2012, 4:29 PM, atnaujinta Mar 18, 2018, 12:26 AM

Iškovojusios dvi pergales iš trijų galimų 17-metės lietuvaitės, kurios prieš savaitę laimėjo pasaulio jaunimo iki 19 metų paplūdimio tinklinio čempionatą, grupėje užėmė antrą vietą ir šiandien popiet pradės atkrintamąsias varžybas su latvėmis Anete Krastina ir Jana Jaudzema (6-tas reitingas).