Pavyzdys žmonai: buriuotojos iš Lietuvos G. Scheidt vyras Londone iškovojo bronzą

Pirmadienį į lemiamą regatą dėl apdovanojimų olimpiadoje stosiančios Lietuvos buriuotojos Gintarės

Lietuvės G. Scheidt vyras Robertas (antrame plane) su porininku iš Brazilijos olimpiadoje laimėjo bronzos medalį (Reuters nuotr.)<br>„Reuters“

ELTA ir lrytas.lt inf.

Aug 5, 2012, 6:10 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 2:09 PM

Finaliniame plaukime sekmadienį Brazilijos buriuotojai finišavo septinti ir bendrojoje įskaitoje iš antrosios vietos nukrito į trečiąją. Pekino olimpinių žaidynių vicečempionai brazilai surinko 40 baudos taškų.

R. Scheidtas olimpiniu čempionu „Laser“ klasėje yra tapęs 1996 metais Atlantoje ir 2004 metais Atėnuose.

Aukso medalius iškovojo švedai Fredrik Loofas ir Max Salminenas, 32 b. tšk.), o sidabro - nugalėtojų titulą gynę britai Iainas Percy ir Andrew Simpsonas, 34 b. tšk.).

Vyrų varžybas „Finn“ klasėje trečiose olimpinėse žaidynėse iš eilės laimėjo 35-erių metų britas Ben Ainslie, 46 b. tšk.).

Antrąją vietą užėmė 31-erių metų švedas Jonas Hoghas-Christensenas, 46 b. tšk.), o trečiąją - 27-erių metų prancūzas Jonathanas Lobertas, 49 b. tšk.).