Ieties metikei I. Jakubaitytei 59 m 5 cm rezultato neužteko prasimušti į finalą

Lietuvos ieties metikei Indrei Jakubaitytei neužteko net pagerinti savo asmeninį sezono rezultatą, kad patektų tarp 12 geriausių šios lengvosios atletikos rungties atstovių ir tęstų kovą dėl Londono olimpinių žaidynių apdovanojimų. 36-erių lietuvė trečiuoju metimu įrankį nusviedė 59 m 5 cm ir galutinėje įskaitoje tarp 39 sportininkių užėmė 18 vietą.

Ieties metikė I. Jakubaitytė po atrankos varžybų atsisveikino su olimpiada (Fotodiena/A. Pliadis).

Aug 7, 2012, 4:04 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 12:55 PM

Lietuvė pirmuoju bandymu ietį numetė 54 m 5 cm, antruoju - 56 m 63 cm. Į finalą iškart pateko sportininkės, kurios įveikė olimpinį normatyvą – 62 metrus.

Iki išsvajoto finalinio dvyliktuko Lietuvos ieties metikei pritrūko 1,06 m.    Atrankos normatyvą  įvykdė net devynios sportininkės, tarp jų ir toliausiai atrankoje ietį nuskraidinusi Pekino žaidynių čempionė čekė Barbora Špotakova bei septintoje vietoje likusi pasaulio čempionė rusė Marija Abakumova (63,25 m). Nepasisekė Europos čempionei ukrainietei Verai Rebrik, kuri geriausiu antruoju bandymu ietį numetė 58,97 m ir liko devyniolikta.