Rusijos gimnastė J. Kanajeva apgynė olimpinės čempionės titulą

Londono olimpinių žaidynių meninės gimnastikos daugiakovės varžybų nugalėtoja tapo 22-ejų metų rusė Jevgenija Kanajeva. Pekino žaidynių čempionė bei daugkartinė pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtoja 172 cm ūgio Rusijos gimnastė finale šeštadienį surinko 116,900 taško.

Londono olimpinių žaidynių meninės gimnastikos daugiakovės varžybų nugalėtoja tapo 22-ejų metų rusė Jevgenija Kanajeva.(EPA-ELTA)

ELTA ir lrytas.lt inf.

Aug 11, 2012, 8:20 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 10:39 AM

Sidabro medalį iškovojo 19-metė rusė Darja Dmitrijeva (114,500 tšk.), o bronzos - 24-erių metų baltarusė Liubovė Čarkašyna (111,700 tšk.).