Paskutinius Londono olimpiados aukso medalius taekvondo varžybose iškovojo Serbijos ir Italijos atletai

Paskutinius du medalių

Čempionės titulą iškovojo 20-metė serbė planetos pirmenybių bronzos medalininkė Milica Mandič ("Reuters")

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 12, 2012, 10:55 AM, atnaujinta Mar 17, 2018, 10:27 AM

Moterų svorio kategorijos virš 67 kg olimpinės čempionės titulą iškovojo 20-metė serbė planetos pirmenybių bronzos medalininkė Milica Mandič, finale 9:7 įveikusi pasaulio čempionę prancūzę Annę-Carolinę Graffe.

Bronos medaliais pasipuošė Europos čempionė rusė Anastasija Baryšnikova bei Pekino olimpiados čempionė meksikietė Maria Espinoza.

Vyrų svorio kategorijoje virš 80 kg auksą iškovojo 28-erių metų Europos čempionas iš Italijos Carlo Molfetta, tik teisėju sprendimu įveikęs Gabono atstovą Anthony Obamę. Finalinis šių atletų susitikimas baigėsi lygiosiomis 9:9.

Bronzos medaliai atiteko kubiečiui Robeliui Despaigne'ui bei kinui Xiaobo Liu.

Po tris olimpinius šios sporto šakos medalius Londone iškovojo Ispanijos (1 sidabro ir 2 aukso) bei Kinijos (1 aukso, 1 sidabro, ir 1 bronzos) atletai. Po du medalius pelnė penkių šalių sportininkai.