I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė iškovojo Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionato bronzą (komentaras)

Pasaulio jaunimo (iki 19

Lietuvės iškovojo bronzą.

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 19, 2012, 8:58 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 7:11 AM

Sekmadienį rungtynėse dėl trečiosios vietos tryliktos (13) pagal reitingą lietuvaitės per 44 minutes 2:1 (21:16, 15:21, 15:12) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje likusias antras pagal skirstymą (2) tinklininkes iš Rusijos - Kseniją Dabižą ir Anną Gorbunovą.

„Viso mačo metu vyko psichologinė kova. Tokiame lygyje į ketvertuką patenka vienodo pajėgumo komandos ir galimybes laimėti turi visos. Mūsiškės jau antrajame čempionate iš eilės mače dėl medalio demonstruoja stiprybę ir pasiryžimą. Esi akis į akį su varžovu ir turi jį įveikti. O ketvirta vieta tokia bjauri, kad net sunku įsivaizduoti. Nuėjusios tokį ilgą kelią, merginos tikrai buvo verto apdovanojimo“,- tvirtino lietuvaičių treneris Marius Vasiliauskas.

Varžoves iš Rusijos šiose pirmenybėse I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė nugalėjo antrą kartą: ketvirtfinalyje lietuvaitės ruses įveikė po 36 minučių kovos - 2:0 (21:16, 23:21).

Pirmenybių Austrijoje nugalėtojomis tapo pasaulio jaunimo (iki 19 metų) vicečempionės lenkės Katarzyna Kociolek bei Jagoda Gruszczynska (3), kurios pagrindiniame finale sekmadienį per 41 minutę 2:0 (21:13, 21:16) privertė pasiduoti vokietaites Aniką Krebs bei Jeleną Wlk (4).

Senojo žemyno jaunimo paplūdimo čempionate Austrijoje I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė per tris dienas sužaidė aštuonis mačus bei iškovojo septynias pergales.