D. Rasimovičiūtė liko 41-a ir nepelnė įskaitinių taškų

Austrijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės antrojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 41-ąją vietą ir nepelnė įskaitinių taškų. jie skiriami 1-40 vietas užėmusioms sportininkėms.

D. Rasimovičiūtė užėmė 41-ąją vietą ir nepelnė įskaitinių taškų<br>R. Kazilionis

ELTA ir lrytas.lt inf.

Dec 7, 2012, 9:01 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 7:13 PM

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi baltarusė Darja Domračiova - 22 min. 24,7 sek.

28-erių metų D. Rasimovičiūtė, kuriai teko įveikti keturis baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 54,5 sek. Šliuožime Lietuvos biatlonininkė buvo dešimta.

Po pirmosios šaudymo serijos Lietuvos biatlonininkė buvo 79-a, o po antrosios - 63-ia.

27-erių metų Natalija Kočergina šaudykloje suklydo tris kartus ir tarp 106 dalyvių užėmė 83-iąją vietą. Ji nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 12,1 sek.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po keturių rungčių D. Rasimovičiūtė, turinti 25 taškus, užima 36-ąją vietą. Pirmauja 228 taškus surinkusi norvegė Tora Berger.

Iš viso klasifikuota 61 sportininkė.

Švedijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės antrojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 72-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs vokietis Andreasas Birnbacheris - 25 min. 31,1 sek. Antrąją vietą užėmęs pasaulio taurės varžybų lyderis prancūzas Martenas Furkadas nugalėtojui pralaimėjo tik 0,4 sek. Prancūzijos biatlonininkas turėjo įveikti vieną baudos ratą.

22-ejų metų T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti keturis baudos ratus (3+1), nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 43,1 sek.

Penkis kartus (2+3) šaudykloje suklydęs 27-erių metų Karolis Zlatkauskas tarp 107 dalyvių liko 102-as. Jis nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 52,8 sek.

Po pirmosios šaudymo serijos K. Zlatkauskas buvo 91-as, o T. Kaukėnas 99-as. Po antrosios šaudymo serijos T. Kaukėnas pakilo į 81-ąją vietą, o K. Zlatkauskas nukrito į 101-ąją.