„Žuvėdros“ komandai - pasaulio čempionato sidabras (papildyta, video)

Šeštadienį Brėmene (Vokietija) vykusiame pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionate nugalėtojos titulą gynusi Klaipėdos "Žuvėdros" pirmoji komanda pelnė sidabrą.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Dec 9, 2012, 6:25 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 6:29 PM

Daugkartinei pasaulio ir Europos čempionei pagrindinei "Žuvėdros" komandai du teisėjai (Baltarusijos ir Lietuvos) skyrė pirmąją, trys (Rusijos, Olandijos ir Belgijos) - antrąją, vienas (Vokietijos) - trečiąją ir vienas (Austrijos) - ketvirtąją vietas.

Pasaulio čempionu tapo kompoziciją "The Final Countdown" atlikęs Brėmeno "Gruen Gold Club" (Vokietija) ansamblis. Bronzos medaliai atiteko Tiumenės "Vera" (Rusija) šokėjams, kurie atliko kompoziciją "Around the World".

Ketvirtąją vietą užėmė "TSZ Aachen-TSC Duesseldorf Rot-Weiss" (Vokietija), penktąją - "HSV Zwolfaxing" (Austrija), o šeštąją - "Žuvėdros" antrosios komandos šokėjai.

"Žuvėdros" pirmoji komanda, atlikusi naują kompoziciją"Rio", finale šoko pirma, o kompoziciją "Viva Espana!" atlikusi antroji komanda - paskutinė, šešta. Abi "Žuvėdros" komandas treniruoja Skaistė ir Romaldas Izdelevičiai.

"Žuvėdros" šokėjai dalyvavo jau 23-ijuose pasaulio čempionatuose, iš kurių devyniolikoje (nuo 1994 metų) iškovojo medalius. Klaipėdos universiteto sportinių šokių kolektyvo nariai pasaulio vicečempionais tapo septintą kartą. Klaipėdiečiai septynis kartus iškovojo auksą, o penkis pelnė bronzą.

"Žuvėdros" šokėjai Europos čempionatuose triumfavo aštuonis kartus.

Pasaulio čempionate Brėmene dalyvavo 18 ansamblių iš 11-os šalių. Šokėjus vertino ir teisėjas iš Lietuvos Virginijus Visockas.

Finalo rezultatai.

1. Brėmeno "Gruen-Gold-Club" (Vokietija) - 3 3 1 1 1 3 1 (teisėjų skirtos vietos)