M. Sadauskas – dviejuose pasaulio čempionato pusfinaliuose, G. Titenis pagerino Lietuvos rekordą

Stambule (Turkija) vykstančiame pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionate į 100 metrų laisvu stiliumi rungties pusfinalį pateko Mindaugas Sadauskas.

Plaukikas M. Sadauskas – pasaulio čempionato pusfinalyje.<br>S. Bagdonavičius

Dec 15, 2012, 4:58 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 3:02 PM

Lietuvis nuotolį įveikė per 47,82 sek. ir 0,69 sekundės pagerino asmeninį rekordą bei bendroje įskaitoje užėmė 11 vietą.

Danas Rapšys distanciją įveikė per 50,12 sek. ir liko 56-as.

Šioje rungtyje greičiausiai plaukė rusas Jevgenijus Lagunovas (47,34 sek.).

M. Sadauskas pateko ir į 100 metrų kompleksiniu būdu pusfinalį. Atrankos varžybose jis distanciją nuplaukė per 54,43 sek. Ir užėmė šešioliktą vietą.

Greičiausias buvo olimpinis čempionas amerikietis Ryanas Lochte (51,75 sek.).

50 m plaukimo krūtine atrankos varžybose Giedrius Titenis užėmė 20-ąją vietą ir nepateko į pusfinalį.

23-ejų metų lietuvis distanciją įveikė per 27,37 sek. ir 0,02 sek. pagerino sau pačiam nuo 2009 metų priklausiusį Lietuvos rekordą.

Vaidotas Blažys (28,06 sek.) tarp 106 atrankos varžybų dalyvių užėmė 37-ąją vietą.