D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, „Devils“ pralaimėjo (video)

Bostono „Bruins“          -  Bafalo „Sabres“         4:7

„Devils“ ir „Islanders“ susitikimas.<br>AP

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 1, 2013, 9:17 AM, atnaujinta Mar 12, 2018, 8:01 PM

Trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantys „Devils“ (9 tšk.) ledo ritulininkai ketvirtadienį namuose po pratęsimo 4:5 (0:1, 3:2, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Niujorko „Islanders“ (9 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje (53:50) įvartį įmušė bei rezultatą išlygino (4:4) Adamas Henrique'as.

Pats „Devils“ puolėjas per 18 su puse žaidimo minutės (18:31) kartą metė į svečių vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per šešerias šio sezono rungtynes - įvartis, du rezultatyvūs perdavimai bei dvi baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Steve'as Bernieras (23:13), Ryanas Carteris (26:21) bei Henrikas Tallinderis (37:12).

Dviem įvarčiais prie svečių pergalės prisidėjo Johnas Tavaresas (14:31 bei 27:31), vienu - Keithas Aucoinas (22:41), Markas Streitas (51:32) ir Bradas Boyesas (62:01).