Olimpiniame ledo ritulio atrankos turnyre - latvių pergalė

1. Latvija 1 1 0 0 0 6:2 3

Čekija ir Švedija jau užsitikrino vietą olimpiadoje ir gali ramiai jai ruoštis žaisdamos kontrolines rungtynes.<br>AP

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-02-08 18:25, atnaujinta 2018-03-12 07:39

Pergalingai E grupės turnyrą Latvijos sostinėje pradėjo šeimininkė Latvijos rinktinė, 6:2 (2:1, 1:0, 3:1) nugalėjusi Didžiosios Britanijos ekipą.

Penktadienį antrajame ture latviai žais su Kazachstano komanda, kuri pirmajame turnyro susitikime 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) įveikė Prancūzijos ledo ritulininkus.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

2. Kazachstanas 1 1 0 0 0 3:2 3

3. Prancūzija 1 0 0 0 1 2:3 0

4. D.Britanija 1 0 0 0 1 2:6 0

Vokietijoje vykstančio D grupės turnyro pirmosios dienos rungtynių rezultatai:

Austrija - Italija 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) Vokietija - Olandija 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vokietija 1 1 0 0 0 5:1 3

2. Austrija 1 1 0 0 0 3:2 3

3. Italija 1 0 0 0 1 2:3 0

4. Olandija 1 0 0 0 1 1:5 0

Danijoje vykstančio F grupės turnyro pirmosios dienos rungtynių rezultatai:

Baltarusija - Slovėnija 2:4 (0:1, 2:1, 0:2) Danija - Ukraina 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Slovėnija 1 1 0 0 0 4:2 3

2. Danija 1 1 0 0 0 2:0 3

3. Baltarusija 1 0 0 0 1 2:4 0

4. Ukraina 1 0 0 0 1 0:2 0

Į 2014 metų olimpines žaidynes pateks tik grupių nugalėtojai.

Vietas žiemos olimpinėse žaidynėse Rusijoje jau užsitikrino pasaulio čempionė Rusijos rinktinė, olimpinė čempionė Kanados komanda bei Suomijos, Čekijos, Slovakijos, Švedijos, JAV, Norvegijos ir Šveicarijos ekipos.