Slidinėjimo varžybose Latvijoje lietuviai ir antrąją dieną liko tarp autsaiderių

Latvijoje dvi dienas vykusiose Skandinavijos taurės (Scandianavian Cup) slidinėjimo varžybose

Latvijoje dvi dienas vykusiose Skandinavijos taurės slidinėjimo varžybose lietuviai ir antrąją dieną liko tarp autsaiderių.<br>123rf.com

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-02-08 18:57, atnaujinta 2018-03-12 07:39

Moterų 10 km bendro starto lenktynėse laisvuoju stiliumi Kristina Kazlauskaitė sugaišo 35 minutes 27,2 sekundės ir užėmė 27-ąją vietą, o daugiau nei po dviejų minučių finišavusi Silvija Adomonytė (37:44,9) liko paskutinė 29-a.

Visą prizininkių pakylą užėmė norvegės - Kari Vikhagen Gjeitnes (28:10,0), Ragnhild Haga (28:10,9) bei Silje Oeyre Slind (28:12,4).

Vyrų 20 km lenktynėse laisvu stiliumi Marijus Butrimavičius (1:00:26,9) finišo liniją kirto 67-as, o Rokas Pukenis (1:11,28,4) liko paskutinis 72-as.

Aukso medalį šioje distancijoje iškovojo norvegas Sindre Bjoernestadas Skaras (51:41,1), sidabras atiteko kitam norvegui Snorriui Einarssonui (51:43,7), bronza - estui Eeriui Vahtrai (51:45,7).

Moterų lenktynių nebaigė viena sportininkė, o vyrų nuotolyje nefinišavo penki atletai.

REPORTERIS: gaisras Vilniaus daugiabutyje