Lietuvos badmintono rinktinė Europos čempionate 4:1 nugalėjo Latvijos komandą

Ramenskojės mieste, Maskvos srityje (Rusija), vykstančio Europos mišrių komandų badmintono čempionato ketvirtojoje grupėje Lietuvos rinktinė pirmajame mače trečiadienį 4-1 įveikė Latvijos komandą.

K. Navickas nesunkiai nugalėjo savo varžovą.<br>M. Kulbis

ELTA ir lrytas.lt inf.

Feb 13, 2013, 4:06 PM, atnaujinta Mar 12, 2018, 12:14 AM

Vienetų varžybose 29-erių metų Kęstutis Navickas (88-oji pasaulio raketė) 21:10, 21:9 įveikė Karlį Vidą, o 26-erių metų Akvilė Stapušaitytė (91) tokiu pat rezultatu nugalėjo Moniką Radovską (241).

K. Navickas ir 19-metis Povilas Bartušis (869) laimėjo vyrų dvejetų, o A. Stapušaitytė ir 15-metė Vytautė Fomkinaitė (921) - moterų dvejetų susitikimus. P. Bartušis ir V. Fomkinaitė mišrių dvejetų susitikimą pralaimėjo.

Lietuvos rinktinė ketvirtadienį susitiks su Anglijos komanda, kuri antradienį Latvijos atstovus sutriuškino 5-0.

Europos čempionate dalyvauja 29 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. Į finalinį etapą pateks tik grupių nugalėtojos.

Rezultatai.

Lietuva - Latvija 4-1.

Povilas Bartušis/Vytautė Fomkinaitė - Raimonds Cipe/Kristine Šefere 21:12, 19:21, 20:22

Kęstutis Navickas - Karlis Vidass 21:10, 21:9

Akvilė Stapušaitytė - Monika Radovska 21:10, 21:9

Povilas Bartušis/Kęstutis Navickas - Raimonds Cipe/Karlis Vidass 21:15, 21:15

Vytautė Fomkinaitė/Akvilė Stapušaitytė - Ieva Pope/Kristine Šefere 18:21, 21:13, 21:15.