Už pergalę prestižiniame „Arnold Strongman Classic“ turnyre galiūnui V. Lalui atiteko 60 tūkst. dolerių

Lietuvos stipruolis Vytautas Lalas tapo Kolambo mieste (JAV) vykusio prestižinio „Arnold's Strongman“ turnyro nugalėtoju. 30-metis lietuvis šiose varžybose dalyvavo pirmą kartą.

Lietuvos stipruolis Vytautas Lalas tapo Kolambo mieste (JAV) vykusio prestižinio „Arnold's Strongman“ turnyro nugalėtoju.<br>Asmeninis archyvas

ELTA ir lrytas.lt inf.

Mar 3, 2013, 6:52 PM, atnaujinta Mar 10, 2018, 4:58 PM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

V. Lalui už pergalę atiteko 60 tūkst. JAV dolerių premija.

Antrąją vietą užėmė amerikietis Bryanas Shaw, o trečiąją - rusas Michailas Kokliajevas.

Dvi dienas vykusiose varžybose dalyvavo dešimt stipruolių. Jie varžėsi keturiose rungtyse.

V. Lalas rąsto kėlimo rungtyje ir padangų „štangos“ atkėlimo rungtyse buvo trečias, akmenų kėlimo rungtyje - antras, o pergalę užsitikrino laimėjęs paskutinę, 120 kg svorio kėlimo, rungtį.

„Arnold's Strongman“ turnyro nugalėtoju šešis kartus (2003-2008 metais) yra tapęs Ž. Savickas. Šiemet jis varžybose dalyvauti atsisakė.

Arnold Strongman Classic“ varžybos yra viena kultūrizmo legendos  Arnoldo Schwarzeneggerio sumanyto renginio „Arnold Sports Festival“ dalių.