Pasaulio ledo ritulio pirmenybių starte latviai skaudžiai nusileido rusams

Kitų S grupės susitikimų rezultatai:

Latvijos ir Rusijos rinktinių mačo akimirka.<br>AP

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-05-05 18:10, atnaujinta 2018-03-07 06:00

Jau pirmajame ture staigmeną pateikė Šveicarijos rinktinė, S grupės mače 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) įveikusi šeimininkę Švedijos komandą, kuri antrąją dieną 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) palaužė praėjusio sezono bronzos medalininkų Čekijos ledo ritulininkų pasipriešinimą.

Čekija - Baltarusija 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Norvegija - Slovėnija 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Kanada - Danija 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

S grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Baltarusija 1 0 0 0 1 0:2 0

H grupės turnyrą pergalėmis pradėjo čempionės titulą ginanti Rusijos rinktinė, 6:0 (1:0, 3:0, 2:0) nugalėjusi latvius.

Šeimininkai Suomijos ledo ritulininkai, po pratęsimo 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) palaužė Vokietijos ekipos pasipriešinimą bei 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo planetos vicečempionę Slovakijos komandą.

Kitų H grupės susitikimų rezultatai:

Slovakija - Prancūzija 6:2 (1:0, 2:0, 3:2)

JAV - Austrija 5:3 (1:2, 4:1, 0:0)

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 1 0 0 0 1 0:6 0

Į planetos pirmenybių ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.