Sostinių golfo aikštyne paaiškėjo atvirojo Lietuvos golfo mėgėjų čempionato nugalėtojai (video)

Sekmadienį Sostinių golfo

BNS ir lrytas.lt inf.

May 19, 2013, 9:31 PM, atnaujinta Mar 6, 2018, 1:14 PM

Paskutiniąją dieną trečiajame etape geriau sekėsi užsieniečiams, kurie ir tapo čempionato nugalėtojais. Visas tris pirmąsias vietas vyrų grupėje iškovojo vokiečiai. Nugalėtoju tapo Ericas-Claasas Borgesas (224 smūgiai +11,) antras liko Jochanesas Diederichsas, trečias - Davidas Michelas.

Geriausiai iš lietuvių sekėsi Juozui Budrikiui (229 smūgiai +16).

Moterų grupėje visas tris prizines vietas iškovojo Latvijos sportininkės. Nugalėjo Anna Diana Svanka (249 smūgiai +33), antra vieta atiteko jos draugei Indrai Eninai, trečioji - Ievai Čačei.

Geriausiai iš Lietuvos sportininkių sekėsi Miglei Rusteikaitei. Jos rezultatas toks pat, kaip trečiosios vietos laimėtojos, tačiau pagal nuostatus dėl prastesnio rezultato trečiajame etape lietuvaitė tenkinosi ketvirtąją pozicija.

„Mums tai buvo puiki repeticija prieš kita savaitgalį vyksiančias Baltijos šalių taurės varžybas. Ten, tikimės, jos Lietuvos golfo meistrai laimės prizines vietas“-, sakė Lietuvos golfo federacijos (LGF) prezidentas Rolandas Dovidaitis.

Čempionato nugalėtojus bei prizininkus apdovanojo pagrindinis pirmenybių rėmėjas „Ergoline“ įmonių grupės vadovas Romualdas Bėkšta ir LGF prezidentas R.Dovidaitis.