J. Kinderis šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finale iškovojo sidabrą

Rusijoje vykstančiose

Praėjusiais metais šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų finale J. Kinderis liko šeštas.<br>M. Kulbio nuotrauka iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Jun 1, 2013, 11:08 PM, atnaujinta Mar 6, 2018, 12:17 AM

Šeštadienį lietuvis surinko 5900 taškų ir tik 20 taškų (5 sekundės) atsiliko nuo nugalėtoju tapusio prancūzo Valentino Pradeso.

Bronos medalis atiteko Londono olimpinių žaidynių bronzos medalininkui vengrui Adamui Marosiui (5896 tšk.), o praėjusių metų pasaulio taurės finale triumfavęs rusas Ilja Frolovas (5788 tšk.) liko ketvirtas.

J. Kinderis fechtavimosi rungtyje (904 tšk.) buvo penktas, plaukimo varžybose (1332 tšk.) tenkinosi aštuonioliktąja pozicija, jojimo rungtyje (1160 tšk.) užėmė dvyliktą vietą bei buvo trečias bėgimo ir šaudymo dvikovėje (2504 taškai).

Londono olimpiados čempionas čekas Davidas Svoboda šeštadienį surinko 5576 taškus ir liko tik 24-as tarp 36-ių atletų.