Romos olimpiniame stadione - U. Bolto nesėkmė (video)

Šešiskart olimpinis čempionas Usainas Boltas sunkiai įsibėgėja naujajame sezone. Sprinto žvaigždė iš Jamaikos prieš mėnesį Kaimanų salose vykusiose lengvosios atletikos varžybose pergalę 100 metrų bėgime iškovojo tik po fotofinišo.

Po finišo U. Boltui teko gūžčioti pečiais.<br>„Reuters"

Jun 7, 2013, 10:49 AM, atnaujinta Mar 5, 2018, 7:28 PM

26-erių sprinteriui teko patirti pralaimėjimo kartėlį ketvirtadienį Romos olimpiniame stadione - „Deimantinės lygos" varžybose U. Boltas 100 metrų distanciją įveikė per 9,95 sek. ir liko antras. Jamaikietį aplenkė įspūdingą formą pastaruoju metu demonstruojantis amerikietis Justinas Gatlinas - jis finišo liniją kirto praėjus 9,94 sek. nuo startinio šūvio.

Prieš lenktynes U. Boltas šypsojosi televizijos kameroms, tradiciškai kėlė pirštus į dangų, tildė publiką. Žodžiu, darė tai, dėl ko sirgaliai jį mėgsta ir dievina.

Jo reakcija į startą taip pat buvo fantastiška, tačiau reikalai pradėjo prastėti įpusėjus distancijai - paprastai U. Bolto kojos pradeda dirbti dar greičiau, tačiau šį kartą buvo atvirkščiai. O 31-erių J. Gatlinas įgavo antrą kvėpavimą.

„Aš startavau labai gerai, tačiau man tai nepadėjo. Po penkių žingsnių aš suklupau. Mano kojos nejautė energijos. Privalau dar daug dirbti“, - po bėgimo sakė U. Boltas.