R. Meilutytės derlius Monake - Europos rekordas ir du aukso medaliai

Ji distanciją įveikė per 50 m krūtine 30,19 sek. Antroje vietoje liko rusė Valentina Artemjeva (31,01 sek.).

Praėjusiais metais Rūta Meilutytė šiose varžybose laimėjo 100 m krūtine ir 50 m krūtine nuotolius.<br>AP

BNS ir lrytas.lt inf.

Jun 9, 2013, 8:38 PM, atnaujinta Mar 5, 2018, 5:56 PM

Pusfinalyje lietuvė nuotolį įveikė per 30,11 sekundės ir, net 0,52 sekundės pagerinusi pačiai vos dieną priklausiusį rekordą, aplenkė varžoves - į finalą patekusią rusę Valentiną Artemjevą (31,20 sek.), bei už finalo barjero likusias ukrainietę Mariją Liver (31,40 sek.) ir vokietę Carolinę Ruhnau (32,16 sek.).

Išvakarėse R. Meilutytė triumfavo 100 m nuotolyje krūtine, pagerinusi šios rungties Europos rekordą, o sekmadienį nepateko į 100 m laisvu stiliumi distancijos pagrindinį finalą, atrankos varžybose likusi dešimta.

Lietuvos plaukikė šeštadienį startavo ir 50 m laisvu stiliumi atrankos varžybose. Ji distancijoje sugaišo 25,72 sekundės ir su vokiete Dorothea Brandt pasidalijo penktąją vietą tarp 35-ių plaukikių bei pateko į aštuntfinalį, tačiau jame nestartavo.