R. Meilutytė Barselonoje pateko į 50 metrų plaukimo krūtine finalą

Rūta Meilutytė Barselonoje prasidėjusiame „Mare Nostrum“ serijos varžybų antrajame etape pateko į 50 metrų plaukimo krūtine finalą. Atrankoje R. Meilutytė distanciją įveikė per 31,22 sek. ir buvo greičiausia.

Savaitgalį R. Meilutytė pirmajame serijos etape iškovojo 100 metrų plaukimo krūtine auksą. Ji taip pat laimėjo 50 metrų plaukimo krūtine finalą.<br>D. Umbraso nuotrauka iš archyvo

Jun 11, 2013, 1:13 PM, atnaujinta Mar 5, 2018, 4:23 PM

Atrankoje į 50 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungtyje R. Meilutytė užėmė 13 vietą ir  pateko į B finalą. Ji distanciją įveikė per 26,40 sek.