Irkluotojoms D. Vištartaitei ir M. Valčiukaitei - universiados auksas

Trečios finišavo Ukrainos atstovės (7 min. 29,84 sek.).

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 7, 2013, 2:55 PM, atnaujinta Mar 4, 2018, 8:46 PM

Šių metų Europos čempionės universiados finale sekmadienį 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 17,43 sek. ir antrąją vietą užėmusias Baltarusijos irkluotojas aplenkė 7,2 sek.

Finale dar dalyvavo Čekijos, Rusijos ir Suomijos komandos.

D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė buvo greičiausios tiek atrankos, tiek pusfinalio plaukimuose.

Buvusi tituluota vienvietės valties irkluotoja D. Vištartaitė ir dvivietę irklavusi dukart pasaulio jaunimo čempionė M. Valčiukaitė tik prieš keturis mėnesius susėdo į dvivietę valtį ir stipriais yriais sudrebino sporto pasaulį.

Birželį aukso medalius Europos čempionate Sevilijoje (Ispanija) iškovojusios lietuvės savo triumfą paženklino aistringu bučiniu ir sukėlė audringų aptarinėjimų bangą.

Vyrai - ketvirti

Lietuvos irkluotojai Dovydas ir Rokas Balsiai, Žygimantas Gališanskis bei Marius Ralickas Kazanėje (Rusija) vykstančių 27-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų keturviečių be vairininko varžybų finale sekmadienį užėmė ketvirtąją vietą.

Lietuviai 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 38,93 sek.

Nugalėjo Vokietijos irkluotojai (6 min. 27,51 sek.), antri finišavo italai (6.30,56), o treti - rusai (6.37,01).

Finale dar dalyvavo Pietų Afrikos Respublikos (PAR) ir Ukrainos komandos.