Baltijos šalių jaunių sporto žaidynėse lietuviai iškovojo 57 medalius

Savaitgalį Vyborge (Rusija)

BNS ir lrytas.lt inf.

Jul 8, 2013, 5:50 PM, atnaujinta Mar 4, 2018, 7:53 PM

Daugiau nei 900 jaunųjų atletų iš 9 valstybių varžėsi penkiolikos sporto šakų varžybose. Lietuvai žaidynėse atstovavo lengvosios atletikos, plaukimo, dziudo, teniso, bokso, orientavimosi ir dviračių sporto atstovai, kurie iškovojo net 57 medalius - 15 aukso, 30 sidabro bei 12 bronzos.

Daugiausia medalių Lietuvos sportininkai iškovojo plaukime - 9 aukso, 14 sidabro ir 1 bronzos.

Dziudo atstovai į Lietuvą parvežė 1 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus.

Bokso ringe buvo pelnytas 1 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos medaliai.

Lengvosios atletikos varžybose čempionais tapo du Lietuvos sportininkai, 4 iškovojo sidabro bei 2 bronzos medalius.

Keturi teniso varžybose dalyvavę Lietuvos atstovai pasidabino sidabro medaliais.

Orientavimosi sporte aukso medalis atiteko mergaičių estafetės komandai, o bronzos medaliu pasipuošta individualaus starto varžybose.

2015-aisiais IX-osios Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynės vyks Brandenburgo mieste Vokietijoje.

Lietuvos delegacijos dalyvavimą VIII Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynėse organizavo Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo skirtų lėšų.