Skirtingi lietuvių startai jaunimo lengvosios atletikos čempionate

Lietuvos sprinteriai Lukas Gaudutis ir Kostas Skrabulis nepateko į Tamperėje (Suomija) vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų 100 m bėgimo varžybų pusfinalį.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 11, 2013, 3:29 PM, atnaujinta Mar 3, 2018, 3:24 AM

L. Gaudutis pirmajame atrankos bėgime finišavo penktas (10,77 sek.), o K. Skrabulis ketvirtajame bėgime finišavo šeštas (10,85 sek.).

Tarp 32 atrankos varžybų dalyvių L. Gaudutis pasidalijo 18-20 vietas, o K. Skrabulio rezultatas buvo 24-as.

Į pusfinalį pateko 1-3 vietas keturiuose atrankos bėgimuose užėmę sportininkai ir keturis greičiausi iš likusių sprinterių. Šuolių į aukštį atrankos varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovė Airinė Palšytė pasidalijo pirmąją vietą ir dalyvaus finale.

Lietuvė, kuriai šeštadienį sukaks 21-eri, peršoko kartelę, iškeltą į 184 cm aukštį. Sėkmingi buvo visi penki Airinės šuoliai (1 m 73 cm, 1 m 77 cm, 1 m 80 cm, 1 m 82 cm, 1 m 84 cm).

Atrankos varžybose dalyvavo 23 šuolininkės.

Finale, kuris šeštadienį prasidės 18.45 val., dalyvaus 13 sportininkių. Vaikinų rutulio stūmimo atrankos varžybose Lietuvos atstovas Šarūnas Banevičius užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į finalą.

21-erių metų lietuvis atrankoje rutulį nustūmė 18 m 69 cm.

Dar du Lietuvos atstovai į finalą nepateko. Marius Šilenskis (17 m 35 cm) tarp 28 dalyvių liko 21-as, o Mantas Jusis (16 m 45 cm) - 25-as.

Finale, vyksiančiame ketvirtadienį 19.20 val., kovos 12 sportininkų.

Vaikinų kūjo metimo atrankos varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Tomas Juknevičius užėmė 21-ąją vietą ir nepateko į finalą.

20-metis lietuvis sėkmingiausiu, trečiuoju, bandymu kūjį numetė 62 m 41 cm.