R. Sakalauskas Lietuvos čempionate iškovojo trečiąjį aukso medalį

Šeštadienį vykusių rungčių nugalėtojai:

R. Sakalauskas Lietuvos čempionate žeriasi medalius.<br>J. Stacevičiaus nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 27, 2013, 7:40 PM, atnaujinta Mar 2, 2018, 1:49 PM

26-erių metų atletas penktadienį laimėjo 100 m bėgimo rungtį ir tapo nugalėtoju estafetės 4x100 m varžybose.

Po antrąjį aukso medalį šeštadienį iškovojo vilnietė Rasa Batulevičiūtė ir klaipėdietis Artūras Janauskas. Rasa pirmąją čempionato dieną laimėjo 1500 m bėgimą, o antrąją varžybų dieną triumfavo 800 m bėgime. Artūras šeštadienį laimėjo 400 m barjerinį bėgimą, o penktadienį nugalėjo 110 m barjerinio bėgimo rungtyje.

Vyrų 800 m bėgimą laimėjo vilnietis Vitalijus Kozlovas. Jis šalies čempionu tapo septintą kartą.

200 m: Eva Misiūnaitė (Kaunas) - 24,48 sek. ir Rytis Sakalauskas (Kaunas/Alytus) - 20,91 sek.

800 m: Rasa Batulevičiūtė (Vilnius) - 2.08.06 ir Vitalijus Kozlovas (Vilnius) - 1.51,06.

5000 m: Loreta Kančytė (Kaunas/Alytus) - 17.42,64 ir Remigijus Kančys (Kaunas/Alytus) - 15.07,31.

3000 m kl/b: Dominykas Butkevičius (Klaipėda) - 9.44,33.

400 m b/b: Eglė Staišiūnaitė (Klaipėda) - 57,67 sek. ir Artūras Janauskas (Klaipėda) - 53,19 sek.

Šuolis į aukštį: Airinė Palšytė (Vilnius) - 1 m 95 cm.

Trišuolis: Dovilė Dzindzaletaitė (Šiauliai) - 13 m 52 cm ir Andrius Gricevičius (Kaunas) - 15 m 25 cm.

Rutulio stūmimas: Laura Gedminaitė (Vilnius/Tauragė) - 14 m 50 cm ir Šarūnas Banevičius (Klaipėda/Klaipėdos raj.) - 18 m 68 cm.

Ieties metimas: Liveta Jasiūnaitė (Kaunas) - 50 m 83 cm ir Skirmantas Šimoliūnas (Pasvalys) - 62 m 16 cm.