Kurčiųjų olimpinėse žaidynėse T. Kuzminskis iškovojo antrą sidabro medalį

Bulgarijoje vyksančiose kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse antrą sidabro medalį iškovojo orientacininkas Tomas Kuzminskis.

T. Kuzminskis antrą sidabro medalį laimėjo vidutinės trasos varžybose.

Jul 30, 2013, 5:26 PM, atnaujinta Mar 2, 2018, 12:23 PM

Lietuvos komandos lyderis po pirmadienį sprinto rungtyje iškovotos antros vietos, antradienį savo medalių kolekciją papildė dar vienu sidabro apdovanojimu, kurį laimėjo vidutinės trasos varžybose.

T. Kuzminskis 5,8 km su 28 kontroliniais punktais įveikė per 28 min. 45 sek. ir vos 27 sekundėmis atsiliko nuo antrą aukso medalį žaidynėse iškovojusio Rusijos atstovo Viktoro Dingeso (28 min. 18 sek.), bronza atiteko Ukrainos sportininkui Aleksandrui Sankinui (30 min. 57 sek.). Vytautas Remeika vidutinę trasą įveikė per 32 min. 51 sek. ir užėmė 5-tą vietą, Vytautas Songinas (38 min. 07 sek.) buvo 10-tas.

Moterų grupėje geriausiai iš Lietuvos atstovių sekėsi Sandrai Katinaitei, kuri 4,4 km su 21 kontroliniu punktu trasą įveikė per 34 min. 51 sek. ir užėmė 7-tą vietą, Adrija Kulbokaitė (35min. 02 sek.) ir Judita Volungevičienė (35 min. 24 sek.) atitinkamai pasidalino 9-tą ir 10-tą vietas.

Po poilsio dienos kurčiųjų olimpiadoje orientacininkai dar kovos dėl apdovanojimų ilgoje trasoje bei estafečių varžybose.