Lietuvos plaukikams pusfinaliai pasiekiami nebuvo

Lietuvos plaukikas Mindaugas Sadauskas Barselonoje (Ispanija) vykstančio 15-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose penktadienį užėmė 26-ąją vietą.

23 metų M. Sadauskui distanciją įveikė per 22,69 sek.<br>S. Bagdonavičiaus nuotrauka iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

Aug 2, 2013, 12:54 PM, atnaujinta Mar 2, 2018, 5:02 AM

23 metų lietuvis distanciją įveikė per 22,69 sek.

Atrankos varžybose dalyvavo 106 sportininkai, o į pusfinalį pateko 16.

Penktadienį atrankos varžybose dar startuoja Tadas Duškinas (100 m peteliške) ir Ugnė Mažutaitytė (200 m nugara).

Tadas Duškinas 100 m plaukimo peteliške atrankos varžybose penktadienį užėmė 33-iąją vietą. Mūsų šalies atstovas distanciją įveikė per 53,97 sek.

Atrankos varžybose dalyvavo 57 sportininkai, o į pusfinalį pateko 16.

Ugnė Mažutaitytė 200 m plaukimo nugara atrankos varžybose penktadienį užėmė 26-ąją vietą.

Mūsų šalies atstovė distanciją įveikė per 2 min. 14,41 sek.

Atrankos varžybose dalyvavo 34 sportininkės, o į pusfinalį pateko 16.