Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionato nugalėtojais tapo lenkai ir šveicarės

Vilniuje prie Baltojo tilto baigėsi Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio čempionatas.

Vilniuje baigėsi Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionatas.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Aug 11, 2013, 8:17 PM, atnaujinta Mar 2, 2018, 12:34 AM

Vaikinų gretose bronzos medalius laimėjo rusai Viačeslavas Kirilenko ir Dmitrijus Uraikinas mažajame finale nugalėję varžovus iš Vokietijos.

Dėl aukso medalių kovojo Lenkijos poros. Tik po nuožmios kovos paaiškėjo, jog Lukaszas Kaczmarekas ir Sebastianas Kascmarekas buvo stipresni ir į Lenkiją parveš aukso medalius. Tuo tarpu Michalas Brylas ir Kacperas Kujawiakas 1:2 pralaimėję savo tautiečiams, pasipuošė sidabro medaliais.

Merginų varžybose bronzos medalius iškovojo mažajame finale lietuves parklupdžiusios austrės dvynės Nadine ir Teresa Strauss.

2011 metais pralaimėjusios finalą, šiais metais šveicarės Nina Betschart ir Nicole Eiholzer pademonstravo nepakartojamą žaidimą ir tapo žemyno čempionėmis. Jos finale 2:0 nugalėjo lenkes Karoliną Baran su Jagodą Grusczynska.