Paaiškėjo Lietuvos pulo mėgėjų čempionato nugalėtojas

Šeštadienį į Lietuvos pulo

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-09-08 10:36, atnaujinta 2018-03-01 12:26

Turnyras vyko įprasta dviejų minusų sistema pirmajame etape ir vieno minuso olimpine sistema antrame etape. Po atkaklių kovų į stipriausiųjų 16-tuką pateko to nusipelnę sportininkai, tačiau prizininkų pakyloje atsidūrė 4 taikliausieji.

Pusfinalyje lazdas surėmė Artūras Kaminskas (Kauno BK „Entry“) ir Arvydas Navickas (Kėdainių BK „Pool house“), bei Matas Gutauskas (BK „Entry“) ir Arvydas Misiūnas (Šiaulių BK „Vijolė“).

Abu pusfinaliai parodė, kad mėgėjai tikrai mėgsta šią sporto rūšį, kadangi kova vyko taškas į tašką, partiją į partiją. Tačiau nugalėjo stipriausieji ir į finalą pateko M.Gutauskas ir A. Navickas.

Finale vilčių nepalikęs savo varžovui A.Navickas iškovojo pirmąją vietą, o M.Gutauskas liko antras.