Nacionalinėje ledo ritulio lygoje – įspūdingi rezultatai

Antrose Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ir Kauno „Bizonų-1“ rungtynėse Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Vakarų konferencijoje svečiai sekmadienį Kaune ir vėl įveikė lietuvius rezultatu 9:3 (1:2, 1:2, 1:5). Pirmąją dvikovą rusai laimėjo 7:1.

„Delovaja Rus“ triuškino varžovus.<br>hockey.lt nuotr.

Oct 28, 2013, 10:59 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 6:47 PM

„Bizonai-1“ antrojoje dvikovoje buvo pasiruošę rusų spaudimui ir pasiūlė varžovams rimtą kovą. Marius Krištanaitis (02:02) įmušė įvartį jau pačioje rungtynių pradžioje, tačiau tai varžovams buvo lyg buliui raudonas audeklas.

Savo šou pradėjo Pavelas Fominychas, po kurio 4 įvarčių iš eilės (05:02, 16:38, 29:15, 32:23) varžovai atitrūko nepavejamai.

Aurimas Gutauskas (36:30) rezultatą sušvelnino iki 2:4, tačiau tai rusų traukinio jau nebesustabdė. Trečiajame kėlinyje Aleksejus Šestakovas (42:02), Marselis Baikejevas (50:28), Denisas Abramovas (51:06) padidino persvarą iki 7:2 ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

Vygintas Sajus (53:16) daugumoje pelnė įvartį, tačiau „Delovaja Rus“ atsakė dar dviem taikliais metimais, kai pasižymėjo Artiomas Nekerovas (57:25, 58:15). Beje paskutiniajam rungtynių įvarčiui rezultatyviai asistavo vartininkas Nikolajus Kolioglovas.

„Bizonai-1“ - „Delovaja Rus“ 3:9 (1:2, 1:2, 1:5).

„Bizonai-1“: B.Šilinskas, A.Gutauskas, V.Sajus po 1 įvartį.

„Delovaja Rus“: P.Fominychas 4, A.Nekerovas 2, D.Šestakovas, M.Baikejevas, D.Abramovas po 1 įvartį. Centro konferencijoje sekmadienį Kauno „Bizonų-2“ ekipa Kauno „Akropolyje“ 11:1 (3:1, 4:0, 4:0) nepaliko jokių šansų Marijampolės „Sūduvai“.

Visa galva stipresni kauniečiai varžovams leido blykstelti pirmajame kėlinyje, kai Vaidas Pivoras mažumoje pelnė vienintelį komandos įvartį (03:45), sušvelninęs skirtumą iki 1:2.

„Bizonai-2“ be vargo atitrūko nuo varžovų ir rungtynes laimėjo 10 įvarčių persvara.

„Bizonai-2“ - „Sūduva“ 11:1 (3:1, 4:0, 4:0).

„Bizonai-2“: J.Čiugajus, J.Viknius po 3, D.Kotvickis, G.Šuliokas, T.Ežerskis, V.Sakalauskas, A.Patapavičius po 1 įvartį.

„Sūduva“: V.Pivoras 1 įvartis.

Antrą pergalę trečiose Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Rytų konferencijos rungtynėse iškovojo Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“, kuris sekmadienį namų aikštėje 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) nugalėjo pirmąjį pralaimėjimą sezone patyrusį Rokiškio „Rokiškį“.

Kovingose rungtynėse pirmojo kėlinio viduryje elektrėniškiai pasižymėjo pirmieji po Vyto Paražinsko smūgio (09:06).

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai bandė atitrūkti po Nicko Aubino įvarčio (23:13), tačiau „Lokių – Poseidono“ įkarštį apramino Saulius Limontas (30:38).

Paskutiniajame kėlinyje „Lokiai – Poseidonas“ nebeleido suabejoti savo pergale ir Luko Vėželio (46:08), Valdo Škadausko (51:28) ir N.Aubino (57:42) įvarčiais užsitikrino ramų gyvenimą. Ji nesudrumstė nė Kasparo Falko taiklus smūgis (57:56).

„Lokiai – Poseidonas“ – „Rokiškis“ 5:2 (1:0, 1:1, 3:1).

„Lokiai – Poseidonas“: N.Aubinas 2, V.Paražinskas, V.Škadauskas po 1 įvartį.

„Rokiškis“: S.Limontas, K.Falkas po 1 įvartį.

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. „Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.