Planetos biatlono taurės varžybų pirmojo etapo sprinte T.Kaukėnas finišavo 71-as

1. Martinas Fourcade'as (Prancūzija) 25 min. 56,0 sek. (1 baudos ratas)

Varžybų nugalėtojai (iš kairės): F.Lindstromas, M.Fourcade'as ir T.Burke'as.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 1, 2013, 9:19 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 1:32 AM

Pirmasis buvo priverstas įveikti 4 baudos ratus ir finiše 3 minutes 06,9 sekundės pralaimėjo nugalėtoju tapusiam prancūzui Martinui Fourcade'ui, o trissyk šaudykloje suklydusį antrąjį Lietuvos atstovą nuo Prancūzijos biatlonininko skyrė daugiau nei pusketvirtos minutės.

Vyrų asmeninėse 20 km lenktynėse Tomas Kaukėnas net 6 kartus šaudykloje nepateikė į taikinį (6 baudos minutės) ir liko tik 78-as. Jis nuo pergalę etape iškovojusio ir be klaidų šaudžiusio dukart pasaulio taurės laimėtojo prancūzo Martino Fourcade'o atsiliko 9 minutėmis 1,0 sekundes.

Antras sprinte finišavo be klaidų šaudęs švedas Fredrikas Lindstromas, trčias - amerikietis Timas Burke'as:

2. Fredrikas Lindstromas (Švedija) atsiliko 6,5 sek. (0)