Elektrėnų „Energija“ Baltarusijos pirmenybėse kyla į antrąją vietą

Po dar vienos įspūdingos pergalės namų arenoje Elektrėnų „Energija“ surinkusi 57 – is taškus po 26 – ių žaistų rungtynių pakilo į Baltarusijos aukščiausios lygos 2 – ąją vietą. Nuo lyderių Soligorsko „Šachtior2” elektrėniškiai atsilieka 5 - iais taškais, bet yra sužaidę dviem rungtynėmis mažiau.

Elektrėnų komanda dėkojo sirgaliams.<br>R.Mikelkevičiūtės nuotr.

Dec 3, 2013, 11:59 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 12:13 AM

Antradienio susitikimą Elektrėnų ledo rūmuose aikštės šeimininkai antrą dieną iš eilės įveikė Gardino „Neman2” rezultatu 7:3 (3:1, 2:1, 2:1). Tai buvo net 11-oji pergalė per pastarąsias 12 rungtynių. „Energija“ į priekį išsiveržė 4-ąją rungtynių minutę ir nors pirmajame kėlinyje „Neman-2“ buvo atstatę pusiausvyrą (1:1), bet šeimininkai netrukus susikrovė dviejų įvarčių pranašumą ir jo nebeiššvaistė.

Elektrėnų klubui po du įvarčius pelnė Paulius Gintautas (3:14 ir 47:53 min.) bei Aivaras Bendžius (14:05 ir 31:15), o po sykį pasižymėjo Povilas Verenis (15:01), Andrius Židkovas (26:39) ir Šarūnas Kuliešius (49:03).

Į Nerijaus Dauksevičiaus ginamus vartus ritulį pavyko pasiųsti Aleksejui Zavinovskiui (10:15), Arturui Buinickiui (29:36) ir Aleksandrui Latyševskiui (59:00).

Gruodžio 6-7 dienomis Elektrėnų „Energija“ namuose priims Vitebsko „HC Vitebsk-2“ (10 tšk.) komandą, kuri rikiuojasi vos 12 – oje vietoje.