Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Jan 1, 2014, 11:23 AM, atnaujinta Feb 18, 2018, 1:41 AM

Antradienį namuose „Devils“ komanda daugiau nei 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) nugalėjo tryliktą pralaimėjimą per 42 mačus patyrusius Rytų konferencijos lyderius Pitsbergo „Penguins“ (59 taškai) ledo ritulininkus.

Per 23 žaidimo minutes (23:08) lietuvis dukart (kartą netaikliai) smūgiavo į svečių vartus, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.

Iš viso per 41 mačą 35-erių metų D.Zubraus sąskaitoje - 8 įvarčiai, 11 rezultatyvių perdavimų ir 22 baudos minutės.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Adamas Henrique'as (1:38) ir Michaelas Ryderis (22:45), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Mattas Niskanenas (26:58).

„Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 19 varžovų metimų bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Penguins“ vartininko Marco-Andre Fleury sąskaitoje - 28 atremti varžovų metimai.

Floridos „Panthers“ - Niujorko „Rangers“ 1:2 (po baudinių)

Minesotos „Wild“ - Sent Lujiso „Blues“ 1:2

Bostono „Bruins“ - Niujorko „Islanders“ 3:5

Karolinos „Hurricanes“ - Monrealio „Canadiens“ 5:4 (po pratęsimo)

Vinipego „Jets“ - Bafalo „Sabres“ 3:0

Dalaso „Stars“ - Los Andželo „Kings“ 3:2

Kolorado „Avalanche“ - Kolambuso „Blue Jackets“ 5:3

Anahaimo „Ducks“ - San Chosė „Sharks“ 6:3