Dėl vietos pasaulio čempionate kovojantys rankininkai apmaudžiai išleido pergalę

Vantoje (Suomija) vykusiose atrankos rungtynėse į 2015 metų pasaulio vyrų rankinio čempionatą lietuviai lygiosiomis sužaidė su Suomijos rankininkais, tačiau turnyrinėje lentelėje lietuviai vis dar pirmi.

2014-01-02 20:58, atnaujinta 2018-02-18 00:31

Į Helsinkį lietuviai išskrido pirmąją Naujųjų metų dieną ir ketvirtadienį stojo į kovą prieš Suomijos rankininkus. Per pirmąjį kėlinį nei vienai komandai nepavyko įsiveržti į priekį ir ilsėtis į ilgąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 10:10.

Antrajame kėlinyje lietuviai buvo išsiveržę į priekį penkių įvarčių skirtumu (20:15), tačiau apmaudžiai pralaimėjo atkarpą 0:5 ir baigė rungtynes esant lygiam rezultatui 20:20.

Rezultatyviausias Lietuvos gretose buvo Benas Petreikis, pelnęs 7 įvarčius. Povilas Babarskas ir Darius Jasinskas – po 3, Gerdas Babarskas ir Andrius Gervė – po 2, Karolis Stropus, Tadas Stankevičius ir Edvinas Vorobjovas – po 1.

Šeštadienį 17 val. „Siemens“ arenoje Lietuvos vyrų rankinio rinktinė žais atsakomąsias rungtynes su suomiais. Kitą trečiadienį lietuviai Tbilisyje (Gruzija) susitiks su turkams pralaimėjusia Gruzijos rinktine, o sausio 12 d. „Siemens“ arenoje susitiks su kartą jau nugalėta Turkijos rinktine.

Į atkrintamąsias varžybas, kurios vyks birželio 7-15 dienomis, pateks pirmąją vietą grupėje užėmusi komanda.