Lietuvos rankinio rinktinė palaužė pagrindinius konkurentus atrankoje į pasaulio čempionatą

Lietuvos rankinio rinktinei pavyko palaužti savo pagrindinę konkurentę atrankoje į pasaulio čempionatą. Šeštadienį „Siemens“ arenoje Lietuvos komanda 24:23 (10:13, 14:10) nugalėjo suomius. Pergalę iškovoję lietuviai atrankos turnyro Europos zonos pirmojoje grupėje išsaugojo pirmąją poziciją.

Rungtynių akimirka.<br>T.Bauro nuotr.

Jan 4, 2014, 6:02 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 11:04 PM

Pirmasis komandų susitikimas baigėsi 20:20.

Abu kėliniai vyko lygiai – komandos nenusileido, neleido varžovams atsiplėšti. Tiesa, starte Lietuvos rinktinė išsiveržė 3:1, tačiau toliau pabėgti nepavyko. Suomiai didžiausią kėlinio persvarą pasiekė pačioje pabaigoje, kai į pertrauką išėjo pirmaudami 13:10.

Antrąjį kėlinį jie taip pat pradėjo įvarčiu, išsiverždami 14:10. Tačiau po keleto minučių lietuviai atstatė pusiausvyrą (17:17). Prasidėjo lygus žaidimas, kuris palankiau baigėsi lietuviams.

Pergalę lėmusį įvartį įmetė P.Babarskas, tai padaręs iš savo aikštės pusės. Daugiausia įvarčių lietuvių gretose pelnė B.Petreikis (7).

Po tris įvarčius įmetė Povilas Babarskas, Darius Jasinskas ir Tadas Stankevičius, po 2 - Gerdas Babarskas ir Edvinas Vorobjovas, po 1 - Vaidas Drevinskas, Karolis Stropus, Augustas Strazdas ir Mindaugas Dumčius.

1 grupė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškai)