Biatlonininkė G.Leščinskaitė įvykdė Pasaulio taurės varžybų normatyvą

Italijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės ketvirtojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė pranoko 42 varžoves ir užėmė 50-ąją vietą.

Biatlono federacijos prezidento A.Daugirdo 17-metė dukra G.Leščinskaitė šiemet jau rungtyniauja suaugusiųjų varžybose.<br>G.Nenartavičiaus nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jan 5, 2014, 3:03 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 10:41 PM

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi vokietė Vanessa Hinz - 24 min. 34,4 sek. 2-4 vietas užėmė Rusijos atstovės.

17-metė G.Leščinskaitė, kuriai taip pat teko įveikti vieną baudos ratą (0+1), nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 29,2 sek.

Pasak Lietuvos biatlono federacijos, toks rezultatas atvėrė duris jaunai sportininkei dalyvauti pagrindinėse Pasaulio taurės varžybose, kuriose startuoja visi geriausi planetos biatlonininkai.

Pernai Europos jaunimo olimpiniame festivalyje sidabro medalį iškovojusi G.Leščinskaitė šiemet pirmąkart rungtyniauja tarptautinėse suaugusiųjų varžybose.

Jai įvykdžius Pasaulio taurės varžybų normatyvą, šiose varžybose galės startuoti keturios Lietuvos biatlonininkės.

Vyrų IBU taurės varžybose 10 km sprinte Karolis Dombrovskis sekmadienį užėmė 41-ąją vietą tarp 123 dalyvių.

Vos kartą šaudykloje suklydęs Lietuvos biatlonininkas sugaišo 31 min. 34 sek. ir 2 min. 56,3 sek. pralaimėjo be klaidų šaudžiusiam austrui Christophui Sumannui.  Antrą ir trečią vietą užėmė Rusijos atletai.