„Devils“ su D.Zubrumi suklupo po pratęsimo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate antradienį „New Jersey Devils“ komanda su Dainiumi Zubrumi namuose po pratęsimo 2:3 (1:0, 0:0, 1:2; 0:1) nusileido „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jan 8, 2014, 8:47 AM, atnaujinta Feb 17, 2018, 8:07 PM

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 1 min. 50 sek., įmušė Brayden Schennas. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Claude'as Giroux (46 min.) ir Scott Hartnellis (50).

„Devils“ ekipai įvarčius pelnė Adamas Henrique'as (1) ir Michaelas Ryderis (60).

20 min. 10 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus.

„Devils“ komanda, po 44 rungtynių turinti 43 taškus, Rytų konferencijoje užima 12-ąją vietą. „Flyers“ ekipa su 48 taškais po 43 mačų žengia penkta.