Lietuvos ledo ritulio lygoje – pirmasis mūšis po atviru dangumi

Pirmąjį šių metų ledo ritulio mūšį po atviru dangumi įvykusį Juodupės miestelyje (Rokiškio raj.) laimėjo Vilniaus „Hockey Punks“. Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate Rytų konferencijoje vilniečiai 7:4 (3:0, 2:2, 2:2) nugalėjo vietos „Juodupės“ klubą.

Jan 22, 2014, 10:58 PM, atnaujinta Feb 17, 2018, 5:27 AM

Lietuvos ledo ritulio pasaulį sudrebinę pareiškimu, jog jų gretose vasario 1-ą dieną žais olimpinis čempionas Darius Kasparaitis, „Hockey Punks“ ledo ritulininkai pergalės pamatus padėjo pirmajame kėlinyje, kai pelnė tris įvarčius be atsako, o pasižymėjo Edvardas Ivankevičius (10:48), Mantas Marcinkevičius (17:40) ir Juozas Viščinis (18:52).

Antrajame kėlinyje ledo aikštelės šeimininkai susikaupė, tačiau nesugebėjo peržengti dviejų įvarčių atsilikimo. Rezultatą sušvelnino Giedrius Lekandra (22:46), vilniečius į priekį truktelėjo Rokas Bacevičius (26:01). G.Lekandra dar katą švelnino rezultatą iki 2:4 (29:48), tačiau Mantas Marcinkevičius grąžino trijų įvarčių vilniečių persvarą (34:44).

Trečiajame kėlinyje komandos vėl keitėsi įvarčiais – vilniečiams juos mušė E.Ivankevičius (47:11) ir M.Marcinkevičius (50:44), o šeimininkams juos pelnė Mantas Buika (49:33) ir Sergejus Obožinas (57:56).

„Juodupė“ – „Hockey Punks“ 4:7 (0:3, 2:2, 2:2).

„Juodupė“: G.Lekandra 2, M.Buika, S.Obožinas po 1 įvartį.

„Hockey Punks“: M.Marcinkevičius 3, E.Ivankevičius 2, J.Viščinis, R.Bacevičius po 1 įvartį.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Hockey Punks“ 8 5 0 0 3 30:32 15

2. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 7 5 0 0 2 42:25 15

3. Rokiškio „Rokiškis“ 4 3 0 0 1 24:11 9

4. Vilniaus „Ober-Haus“ 8 3 0 0 5 28:33 9

5. Juodupės „Juodupė“ 7 1 0 0 6 23:46 3

„Baltų ainiai“ iškovojo trečią pergalę iš eilės

Centro konferencijoje Kauno „Baltų ainiai“ trečiadienio vakarą 7:2 (0:1, 4:0, 3:1) įveikė kitą laikinosios sostinės ekipą, „Sparnus – Stakles“ ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

„Sparnai – Staklės“ pasižymėjo pirmieji po Remigijaus Guogos (03:22) įvarčio, tačiau daugiau intrigos sukurti nepavyko.

Jau antrajame kėlinyje „Baltų ainiai“ sustatė viską į savo vietas ir pelnė net keturis įvarčius be atsako. Pasižymėjo Dovydas Žiūkas (21:25), Erminas Gutauskas (22:39), Matas Senkus (24:31) ir Martynas Petrauskas (25:44).

Paskutiniajame kėlinyje Lukas Žukauskas (51:37) ir M.Petrauskas (52:30) padidino skirtumą iki 6:1 ir leido varžovams pasijusti tvirčiau, kai Juozas Vitulskis pelnė antrąjį įvartį (55:33). Tašką rungtynėse padėjo Lukas Žukauskas, padidinęs skirtumą iki 7:2 (59:30).

„Baltų ainiai“: L.Žukauskas, M.Petrauskas po 2, D.Žiūkas, E.Gutauskas, M.Senkus po 1 įvartį. „Sparnai – Staklės“: R.Guoga, J.Vitulskis po 1 įvartį.

NLRL čempionato Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai 2“ 9 6 1 1 1 48:29 21

2. Kauno „Baltų ainiai“ 10 6 1 1 2 62:31 21

3. Kauno „Sparnai - Staklės“ 9 4 0 0 5 38:41 12

4. Marijampolės „Sūduva“ 8 0 0 0 8 10:57 0