NHL pirmenybėse - dešimtasis D.Zubraus įvartis

Dešimtąjį įvartį 55-ose

Įvartį pelniusį D.Zubrų (dešinėje) sveikina komandos draugai.<br>AP nuotr.

AP, BNS ir lrytas.lt inf.

2014-01-31 08:06, atnaujinta 2018-02-16 21:19

Ketvirtadienį svečiuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) nugalėjo dešimtojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančius Dalaso „Stars“ (57 taškai) ledo ritulininkus, kurie patyrė trisdešimtą pralaimėjimą per 54 mačus.

„Devils“ puolėjas tapo pirmojo mačo įvarčio (10:59) autoriumi. Iš viso per 15 su puse žaidimo minučių (15:28) lietuvis dusyk metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Be 10 įvarčių, per 55 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 26 baudos minutes.

Likusius įvarčius „Devils“ komandai ketvirtadienio mače pelnė Travisas Zajacas (29:50) ir Patrikas Eliašas (60:40). Pastadieji du ledo ritulininkai ir Jaromiras Jagras atliko po rezultatyvų perdavimą.

Įvarčių autoriai arenos šeimininkų gretose - Jamie'is Bennas (30:52) bei Tyleris Seguinas (59:08).

„Devils“ ekipos vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 14, o „Stars“ vartininkas Kari Lehtonenas - 21 varžovo metimą.