„Devils“ su D.Zubrumi pralaimėjo po pratęsimo

Kitų penktadienį vykusių NHL susitikimų rezultatai:

„Predators“ ir „Devils“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2014-02-01 15:03, atnaujinta 2018-02-16 20:01

Penktadienį išvykoje, stebint daugiau nei 17 tūkst. žiūrovų, „Devils“ komanda po pratęsimo 2:3 (0:1, 2:0, 0:1, 0:1) nusileido dešimtojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esantiems Nešvilio „Predators“ (58 taškai) ledo ritulininkams, kurie iškovojo 25-ąją pergalę per 56-is susitikimus.

15 su puse minutės (15:24) aikštelėje praleidęs lietuvis blokavo varžovo metimą ir antrajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes.

Iš viso per 56 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus įmušė 10 įvarčių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 28 baudos minutes.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Patrikas Eliasas (33:00) ir Jaromiras Jagras (38:59). Beje, tai jau 698-asis septintąją vietą visų laikų rezultatyviausių NHL žaidėjų sąrašuose užimančio čeko įvartis karjeroje.

Šiame susitikime šeimininkai pirmavo po tikslaus Shea Weberio (6:45) smūgio, o rezultatą trečiojo kėlinio pabaigoje pavyko išlyginti Davidui Legwandui (39:49).

Pergalingą įvartį per pratęsimą įmušė jau minėtas Shea Weberis (61:29).

Niujorko „Rangers“ - Niujorko „Islanders“ 4:1

Karolinos „Hurricanes“ - Sent Lujiso „Blues“ 3:1

Detroito „Red Wings“ - Vašingtono „Capitals“ 4:3 (po baudinių)

Vinipego „Jets“ - Vankuverio „Canucks“ 4:3