D.Dzindzaletaitė du kartus pagerino šalies rekordą

Atvirųjų LLAF taurės varžybų nugalėtojai:

D.Dzindzaletaitei iki pasaulio uždarų patalpų čempionato normatyvo pritrūko 42 cm.<br>J.Stacevičiaus nuotr. iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

2014-02-01 21:15, atnaujinta 2018-02-16 19:56

Nuo 2003 metų vasario 22 dienos iki šeštadienio Lietuvos rekordas - 13 m 77 cm - priklausė Virginijai Petkevičienei.

60 m bėgimą šiose varžybose dešimtą kartą laimėjo Lina Grinčikaitė. 26-erių metų klaipėdietė finale distanciją įveikė per 7,36 sek. Liną nuo pasaulio uždarų patalpų čempionato normatyvo skyrė 0,04 sek.

Pergalę iškovojo ir šeštadienį 29-ąjį savo gimtadienį šventusi Brigita Virbalytė (Vilnius/Alytus). Ji nugalėjo 3000 m sportinio ėjimo rungtyje (12.20,32), pagerindama asmeninį rekordą.

Pirmojoje sporto klubų grupėje pirmąsias dvi vietas užėmė „Cosma“ komandos, o treti buvo Klaipėdos „Nikės“ klubo lengvaatlečiai. Antrojoje klubų grupėje nugalėjo „Interwalk“ atstovai.

Pirmojoje miestų grupėje Vilnius pralenkė Kauną, antrojoje nugalėjo Klaipėda, o tarp rajonų - Švenčionys.

60 m: Lina Grinčikaitė (Klaipėda) - 7,36 sek. ir Ugnius Savickas (Vilnius) - 6,92 sek.;

400 m: Modesta Justė Morauskaitė (Vilnius) - 55,69 sek. ir Silvestras Guogis (Vilnius) - 49,84 sek.;

800 m: Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) - 2.08,53 ir Dalius Pavliukovičius (Vilnius) - 1.56,32;

1500 m: Milda Vilčinskaitė (Kaunas) - 4.33,87 ir Simas Bertašius (Vilnius/Raseiniai) - 3.57,61;

3000 m: Vaida Žūsinaitė (Vilnius/Alytus) - 9.52,76 ir Justinas Beržanskis (Šiauliai) - 8.18,17;

60 m b/b: Laura Ušanovaitė (Šiauliai) - 8,68 sek. ir Nerijus Rimkevičius (Šiauliai) - 8,22 sek.

3000 m sp. ėjimas: Brigita Virbalytė (Vilnius/Alytus) - 12.20,32;

5000 m sp. ėjimas: Marius Žiūkas (Vilnius/Prienai) - 19.08,27;

aukštis: Airinė Palšytė (Vilnius) - 1,90 m ir Ernestas Raudys (Kaunas) - 2,10 m;

tolis: Jogailė Petrokaitė (Raseiniai) - 6,30 m ir Tomas Vitonis (Kaunas) - 7,86 m;

trišuolis: Dovilė Dzindzaletaitė (Šiauliai) - 13,83 m (Lietuvos uždarų patalpų rekordas) ir Maksim Nesterenko (Baltarusija) - 16,23 m;

rutulys: Vera Jepimaška (Baltarusija) - 16,56 m ir Šarūnas Banevičius (Klaipėda) - 18,66 m.