Ledo ritulys: Kanada ir Suomija mušė po šešis įvarčius

Sočio žiemos olimpinių žaidynių ledo ritulio varžybų C grupėje antrąją nesėkmę per tiek pat rungtynių patyrė Latvijos ledo ritulininkai.

Austrijos ir Kanados dvikova.<br>AP nuotr.

Feb 14, 2014, 12:26 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 8:00 AM

Jie 2:4 (1:2, 1:2, 0:0) nusileido Čekijos rinktinei.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Martinas Eratas, Jaromiras Jagras, Jakubas Voracekas, Marekas Zidlicky.

Latvijos rinktinėje pasižymėjo Janis Spruktas ir Herbertas Vasiljevas.

Pirmosiose rungtynėse latviai apmaudžiai nusileido šveicarams.

Čekijos ledo ritulininkai į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Kitose grupės rungtynėse Švedijos ledo ritulininkai tik mačo pabaigoje 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) palaužė Šveicarijos komandą.

Pergalingas įvartis krito tik 53-ąją minutę. Jo autorius – Danielis Alfredssonas.

Paskutinę minutę Šveicarija dar bandė gelbėtis vartininką pakeisdama žaidėju, tačiau kiekybinė persvara nepadėjo pasiekti įvarčio.

Nugalėję šveicarus, švedai tapo C grupės lyderiais ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Kanada - Austrija 6:0.  D.Doughty (5 min. 24 sek.), Sh.Weberis (10 min. 12 sek.), J.Carteris (22 min. 39 sek., 24 min. 09 sek., 34 min. 33 sek., R.Getzlafas (36 min. 48 sek.)

Norvegija – Suomija 1:6. O.Maata (57 min. 41 sek./ T.Selaenne (5 min. 46 sek.) L.Korpikoski (6 min. 51 sek., 28 min. 03 sek.), J.Lehterae (17 min. 21 sek.), O.Jokinenas (31 min. 26 sek.), Per Age Kroeder (41 min. 01 sek.)

Olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre dalyvauja 12 komandų, suskirstytų į tris grupes.

BNS: B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija            2 2 0 0 0  14:5   6

2. Kanada 2 2 0 0 0 9:1 6

3. Norvegija 2 0 0 0 2 2:9 0

4. Austrija 2 0 0 0 2 4:14 0

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV                1 1 0 0 0   7:1   3

2. Rusija 1 1 0 0 0 5:2 3

3. Slovėnija 1 0 0 0 1 2:5 0

4. Slovakija 1 0 0 0 1 1:7 0

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Švedija            2 2 0 0 0   5:2   6

2. Čekija 2 1 0 0 1 6:6 3

3. Šveicarija 2 1 0 0 1 1:1 3

4. Latvija 2 0 0 0 2 2:5 0