D.Zubraus pasirodymas: dvi baudos minutės, nė vieno metimo

Bostono „Bruins“ - Vašingtono „Capitals“ 2:4

D.Zubrus į varžovų vartus nemtė.<br>AP archyvo nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 2, 2014, 1:34 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 7:18 PM

Šeštadienį svečiuose 15,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda 6:1 (1:0, 4:1, 1:0) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Niujorko „Islanders“ (54 tšk.) ledo ritulininkus, kurie patyrė 39-ą pralaimėjimą per 62 mačus.

Per 15 su puse žaidimo minučių (15:39) lietuvis nė karto nemetė į svečių vartus, blokavo šeimininkų metimą ir atsėdėjo dvi baudos minutes.

Iš viso per 61 šio sezono rungtynes 35-erių metų puolėjas D.Zubrus įmušė 10 įvarčių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 34 baudos minutes.

Antrajame kėlinyje įvarčiu į šeimininkų vartus pasižymėjęs 42-jų metų Jaromiras Jagras tapo tik septintuoju NHL istorijoje žaidėju, įmušusiu 700 įvarčių.

Be čeko nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Adamas Henrique'as (5:00), Ryane'as Clowe'as (23:31), Marekas Zidlicky's (28:07), Markas Fayne'as (34:54) ir Ericas Gelinas (59:21).

Garbės įvartį į svečių vartus įmušė Kyle'as Okposo (26:14).

Atvirajame ore vykusiose rungtynėse, kurias stebėjo beveik 63 tūkstančiai žiūrovų, Čikagos „Blackhawks“ ledo ritulininkai namuose 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) nugalėjo Pitsbergo „Penguins“ komandą.