I.Konovalovas Belgijoje finišavo 44-as

1. Ian Stannard (D. Britanija) 4 val. 49 min. 55 sek.

Lietuvos dviratininkas 198,4 km distanciją įveikė per 4 valandas 59 minutes 36 sekundes.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 2, 2014, 7:26 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 7:06 PM

Lietuvos dviratininkas 198,4 km distanciją įveikė per 4 valandas 59 minutes 36 sekundes ir finiše 9 minutes ir 41 sekundę pralaimėjo lenktynių nugalėtojui britui Ianui Stannardui, kuris finišo spurtu aplenkė antroje vietoje likusį belgą Gregą Van Avermaetą.

14 minučių ir 2 sekundes nugalėtojui pralaimėjęs „AG2R La Mondiale“ komandos narys Gediminas Bagdonas lenktynes baigė su autsaiderių grupe ir finišo liniją kirto 86-as.