J.Šuklinas Portugalijoje užėmė ketvirtąją vietą

Portugalijoje vykusioje „Nelo Winter

Geriausiai iš lietuvių startavo kanojininkas J.Šuklinas.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 2, 2014, 7:54 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 7:06 PM

Geriausiai iš lietuvių startavo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas. Jis kanoja vienviete 200 metrų nuotolio finale sugaišo 49,36 sekundės ir liko ketvirtas.

Nugalėjo portugalas Helderis Silva (46,84 sek.), o antrą bei trečią vietas užėmė rusai atitinkamai Andrejus Kraitoras (47,61 sek.) ir Ilja Štokalovas (48,37 sek.).

Vyrų baidarininkų vienvietininkų 200 metrų distancijos finale Edvinas Ramanauskas užėmė šeštą vietą (44,40 sek.), o Aurimas Lankas (57,97 sek.) finišavo devintas. Nugalėtoju tapo ispanas Saulis Craviotto Ribero (41,23 sek.).

Kanojų vienviečių 200 metrų distancijos jaunių amžiaus grupės finale Vadimas Korobovas finišavo septintas (55,24 sek.). Nugalėjo portugalas Jose Armenio (48,56 sek.).