T.Kaukėnas persekiojimo varžybose prašovė 5 kartus ir liko 28-as

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 15 lenktynių T.Kaukėnas, turintis 31 tašką, užima 68-ąją vietą.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2014-03-08 14:05, atnaujinta 2018-02-15 14:37

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs rusas Antonas Šipulinas - 31 min. 2,8 sek. Antrąją vietą užėmė sprinto lenktynių nugalėtojas švedas Bjoernas Ferry, (+8,6 sek.; 2 baudos ratai), o trečiąją - norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas (+27,4; 2 b. ratai).

23-ejų metų T.Kaukėnas, kuriam teko įveikti penkis baudos ratus (1+1+1+2), nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 26,5 sek.

Lenktynėse dalyvavo 57 biatlonininkai. Jie startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus. T.Kaukėnas sprinte buvo 23-ias.

Pirmauja 606 taškus surinkęs prancūzas Martinas Fourcade'as.