Lietuvos boksininkai nuskynė aukso ir sidabro medalius

Azerbaidžano sostinėje Baku pasibaigė 7-asis tarptautinis bokso turnyras „Great Silk Way “, kuriame Lietuvos rinktinė pelnė du apdovanojimus.

Mar 10, 2014, 9:18 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 1:49 PM

Svorio kategorijos iki 91 kg, finale Tadas Tamašauskas rezultatu 2:1 įveikė azerbaidžanietį  Heydarą Heydarovą ir iškovojo čempiono titulą. Sidabro medalis atiteko Tomui Pivorunui (75 kg), kuris taškais 0:3 finale nusileido kitam Azerbaidžano mokyklos auklėtiniui Kamranui Sahsuvarliui.

Varžybose taip pat dalyvavo Edgaras Skurdelis (60 kg.), Vitalijus Volkovas ir Vladimiras Milevskis (abu 81 kg.). Rinktinę lydėjo treneriai Vladimiras Bajevas ir Stanislavas Mižigurskis.

Šiemet turnyre rungėsi 113 kovotojų iš Ukrainos, Rusijos, Gruzijos, Kirkizijos, Turkmenistano, Irano, Kataro ir Lietuvos.