Pasaulio metų sportininkai - S.Vettelis ir M.Franklin

Kvala Lumpūre (Malaizija) surengtose 15-ųjų „Laureus“ sporto apdovanojimų iškilmėse trečiadienį pagrindiniai prizai įteikti „Formulės 1“ lenktynininkui vokiečiui Sebastianui Vetteliui ir JAV plaukikei Missy Franklin.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2014-03-26 18:59, atnaujinta 2018-02-15 02:27

Neoficialiai šie apdovanojimai vadinami sporto „Oskarais“.

26-erių metų S.Vettelis pernai „Formulės-1“ čempionate laimėjo 13 lenktynių iš 19 ir ketvirtą kartą iš eilės tapo pasaulio čempionu.

Keturiskart olimpinė čempionė 18-metė M.Franklin praėjusių metų pasaulio čempionate Barselonoje (Ispanija) iškovojo net šešis aukso medalius.

Geriausia komanda tapo Europos futbolo klubų Čempionų lygos varžybų, Vokietijos čempionato bei Vokietijos taurės turnyro nugalėtoja Miuncheno „Bayern“.

Už sugrįžimą į sporto aukštumas apdovanotas Ispanijos tenisininkas Rafaelis Nadalis, o už metų proveržį – Ispanijos motociklininkas Marcas Marquezas.

Geriausia neįgaliųjų sporto atstove išrinkta Prancūzijos kalnų slidininkė Marie Bochet, o geriausiu ekstremaliojo sporto atstovu tapo britas Jamie'is Bestwickas (BMX).

Prieš ceremoniją tylos minute buvo pagerbti dingusio „Malaysia Airlines“ lėktuvo keleiviai.