Paaiškėjo geriausi tinklininkai Lietuvoje

Lietuvos vyrų tinklinio čempionais tapo Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“, sekmadienį antrosiose finalo serijos rungtynėse nugalėję praėjusių metų čempionus Kelmės „Antivį – Etovį“ 3:0 (25:17, 25:21, 25:21). Pirmąsias rungtynes šeštadienį Šiaulių komanda laimėjo 3:2 (23:25, 25:17, 17:25, 25:21, 15:8).

Apr 6, 2014, 10:18 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 8:21 PM

Šeštadienį per apšilimą apmaudžiai susižeidus Kelmės ekipos jungiančiajam Mantvydui Šukliui, į dvikovą prieš patyrusį Olegą Čebialį teko stoti penkiolikmečiui Mariui Barauskiui, trenerio Ramūno Barauskio sūnui. „Antivio-Etovio“ gretose nežaidė ir tą patį šeštadienį traumą gavęs komandos kapitonas Donatas Parnarauskas.

Puikus sezonas jonavietėms

Jonavos „Achema-KKSC“ apgynė Lietuvos čempionių vardą antrosiose finalo serijos iki dviejų pergalių rungtynėse įveikę Kauno Heksą 3:1 (25:11, 25:15, 22:25, 25:10). Aistringai Kauno sirgalių palaikomoms „Heksos“ tinklininkėms pavyko laimėti trečiąjį setą, tačiau ketvirtajame sete į aikštelę išleista pagrindinė „Heksos“ sudėtis nepailiko varžovėms jokių vilčių.

„Achemai-KKSC“ šis sezonas buvo ypač sėkmingas – komanda dominavo ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos moterų tinklinio čempionate. Prieš metus Baltijos lygoje likusios aštuntos, šiemet jonavietės iškovojo bronzos medalius.